Zamów przyjęcie do domu - szczegóły »

Restauracja i bar

Jest to idealne miejsce do degustacji wyśmienitych dań i trunków, spędzenia romantycznych chwil przy kolacji jak i w gronie znajomych.

Restauracja i bar
Wyśmienita kuchnia

Tradycyjne potrawy Polskiej kuchni uzupełnione zostały o dania światowego formatu. Nasi kreatywni Szefowie kuchni opracowują receptury dań, bazując na tradycyjnych oraz nowoczesnych trendach kulinarnych, dzięki czemu każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie.

Wyśmienita kuchnia

Restauracja

Mieści około 40 osób , przeznaczona jest do organizacji różnego typy imprez takich jak imieniny, urodziny, komunie, chrzciny , małe przyjęcie weselne itp. Wyposażona w stoły szwedzkie i regulację oświetlenia. Posiada dostęp do telewizora, nagłośnienia, projektora multimedialnego.

Restauracja - 1
Restauracja - 2

Bar

Mieści około 30 osób. Idealne miejsce do degustacji wyśmienitych dań i trunków, spędzenia romantycznych kolacji, jak i w gronie znajomych. Na życzenie klienta jest możliwość zorganizowania oprawy muzycznej, przy akompaniamencie pianina i saksofonu. Posiada wyjście na taras, gdzie mieszczą się stoliki restauracyjne dla gości oraz kącik zabaw dla dzieci.

Bar - 1
Bar - 2